Laboratuvar kurulumları

Sizin için profesyonel ve teknik laboratuvar çözümleri sunuyoruz!

Laboratuvarınız için projelendirme ve danışmanlık
Bir işi, sonuca ulaştırmanın en iyi ve en doğru yolu o iş için tüm teknik detayları daha başlangıç esnasında çok iyi tanımlayabilmek ve sorun yaratabilecek noktaları daha proje aşamasındayken çözüme ulaştırmaktır. Kısıtlı imkanların en etkin kullanımı için proje yönetiminin önemini çok iyi bilen Delta Türkiye bu konuda uzman kadrosu ve iş ortaklarıyla birlikte tecrübelerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Bu bağlamda sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren firmamızı tercih etmeniz halinde farkımızı göreceğinizi düşünmekteyiz.

Anahtar Teslim Laboratuvar Kurulumu Danışmanlığı
Delta Türkiye, sizler için bir laboratuvarın kurulumu ve tasarımı hizmetini uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Ayrıca sizlere laboratuvar sistemleri ve mobilyasından, kullanılacak cihazlara ve kimyasallara kadar tüm ihtiyaçlarınız dahil olacak şekilde laboratuvarınızı rahat bir kullanım amacıyla sizin için tasarlar, tasarım aşamasından sonrada kuruluşunu gerçekleştirerek bu sistemin işlemesi konusunda kaliteli ve sonuç odaklı danışmanlık hizmetleri vermektedir.

LABORATUVARINIZ İÇİN HERŞEY

Çok çeşitli ve geniş çaplı ürün yelpazemizden gereksinimlerinize en uygun laboratuvar ürününü kendiniz keşfedin.Ya da ihtiyacınız olan…

  • özel yapım balonlar mı?
  • özel tarife göre hazırlanmış kimyasallar mı?
  • başka şeyler?

İstekleriniz standartların dışında  ve ya  sıra dışı olsa bile Biz bunu ilerlemek için bir fırsat olarak değerlendiririz. İş veren, hizmet veren, malzemeci ve tedarik iştirakçisi olarak Delta Türkiye her zaman sizin yanınızdadır. Sizlerin tek nokta tüm laboratuvar ekipmanları satın alma noktanızdır.

Sarf ve Laboratuvar malzemesi

Sarf ve Laboratuvar malzemesi

Laboratuvar ortamında Pipetler, folyolar, küvetler ve dispenserler günlük gereksinimler arasındadır. Bilim, sanayi ve araştırma alanındaki işiniz, yüksek kalitedeki donanım sayesinde kazanca geçsin sizde delta kalitesi ile geç olmadan tanışın.

Modern laboratuvar teknolojisi sizi ileri götürür

Modern laboratuvar teknolojisi sizi ileri götürür

Kuluçka makinesinden fotometreler ve santrifüjlere kadar bütün laboratuvar cihazlarımız son teknolojidir. Laboratuvar teknolojisi alanında her zaman yanınızdayız.

Analizlerde kimyasallar temel araçtır

Analizlerde kimyasallar temel araçtır

Bütün laboratuvar ürünlerimizde olduğu gibi kimyasalları da lider üreticilerimizden sağlıyoruz. Biyokimyadan su analiz ürünlerine kadar,  geniş alanı kapsayan arz’ımızla, her türlü ihtiyacı karşılayabiliriz.

İyi planlanan laboratuvar kurulumu çalışma sürecinizi mükemmelleştirir

İyi planlanan laboratuvar kurulumu çalışma sürecinizi mükemmelleştirir

Fonksiyonel çalışabilmeniz için mobilyalarınızı ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak şekilde düzenlemelisiniz.
Biz sizi bu konuda bilgilendirebiliriz, hatta bir adım ileri giderek bütün laboratuarınızın plan ve montaj gibi işlerini de memnuniyetle üstleniriz, delta Türkiye olarak ihityacınız olan ürünleri en iyi şekilde sizin için planlarız.

Kromatografi Uzmanları